Get Adobe Flash player

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

W poniedziałek, 1 września, w Zespole Szkół w Gołaszynie, odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego  2014/2015. Dyrektor Zespołu Szkół w Gołaszynie Pan Jarosław Skrzyszewski przywitał uczniów, rodziców i nauczycieli, życzył wszystkim owocnej pracy i przedstawił założenia na nadchodzący nowy rok szkolny.

 

Zakończenie roku szkolnego

27 czerwca 2014 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Wzięli w nim udział nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale również licznie zgromadzeni rodzice. Uroczystość rozpoczęła się od przekazania sztandaru szkoły przez odchodzącą klasę szóstą klasie piątej. Następnie szóstoklasiści ślubowali na sztandar, że będą godnie reprezentowali imię naszej szkoły, po czym nastąpiła część artystyczna, którą przygotowali pod kierunkiem wychowawczyni, p. Moniki Skrzyszewskiej. Skecz słowno-muzycznym, zaprezentowany przez uczniów wywołał wiele radości i został nagrodzony gromkimi brawami.

 

Więcej…

 

Wycieczka do parku linowego

Dnia 18.06.2014 r. uczniowie klasy  IV wybrali się na wycieczkę do Stoczka Łukowskiego, aby spędzić miło czas w parku linowym ,,Izydory”. Wszyscy bawili  się świetnie ,  było mnóstwo  atrakcji takich jak: trampoliny , szachy dla olbrzyma, talerze do zjeżdżania i najważniejsze - trasa linowa, która początkowa budziła wielką grozę. Jednak, jak mówi stare przysłowie „strach ma wielkie oczy” i tym razem okazało się, że nowe wyzwania nie stanowią dla nas żadnego problemu. Dużym powodzeniem cieszyła się wśród nas tratwa, którą pływaliśmy po jeziorze. Po zabawie wszyscy z wielkim apetytem upiekli sobie przy ognisku pyszną kiełbaskę. Gdy wróciliśmy do szkoły, wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni.

 

Dzień Sportu i Zdrowia

W zdrowym ciele zdrowy duch  , a receptą na to ruch ... Takie i inne hasła mogliśmy usłyszeć na dniu zdrowia, który odbył się w naszej szkole dnia 25czerwca 20014 r. Uczniowie oraz nauczyciele mogli usłyszeć piosenki ,hasła ,a także zobaczyć plakaty promujący zdrowy styl życia. Po prezentacji klas I-VI odbył się konkurs na najlepszą surówkę, bądź sałatkę. Na stole jurorskim ukazały się różnorodne pyszności. Wybór był bardzo trudny. Po długiej i burzliwej naradzie jury złożone z nauczycieli zdecydowało ,że I miejsce zajmie klasa VI ze swoją pomysłową sałatką, podaną w arbuzie.

 

Więcej…

 

Wycieczka klasy szóstej

Dzień 11 czerwca 2014r., był kolejną okazją do integracji uczniów klas szóstych Zespołu Szkół w Gołaszynie z uczniami  z Zespołu Szkół w Gręzówce. W tym dniu odbył się wyjazd do Parku linowego w Izydorach koło Stoczka Łukowskiego. Słoneczna pogoda i dobry humor dopisywały wszystkim uczestnikom wycieczki. Pokonywanie kolejnych przeszkód, zjazdy po linach, pływanie na tratwie, ognisko to tylko niektóre atrakcje tego dnia. Bogaci w nowe doświadczenia, pełni wrażeń, bezpiecznie wróciliśmy do domu.

 

Gminny Turniej Tańca

12 czerwca 2014 roku w Zespole Szkół w Świdrach odbył się Gminny Turniej Tańca. Naszą szkołę reprezentowały solistki: Julia Oknińska (klasa V), Marta Izdebska (klasa IV) i Patrycja Kania (klasa IV). I miejsce zajęła Julia Oknińska i reprezentowała naszą szkołę na Powiatowym Turnieju Tańca, który odbył się w ŁOK-u 23 czerwca 2014 roku. Julia Oknińska zajęła na turnieju III miejsce.

 

100 rocznica wybuchu I Wojny Światowej oraz 70 rocznica bitwy pod Gręzówką

„Naród, który nie zna swojej przeszłości, umiera i nie buduje przyszłości.”

Jan Paweł II

 

 

 

Poprawiony (środa, 25 czerwca 2014 12:34)

Więcej…

 

Porządkujemy pomniki partyzantów

W niedzielę 22 czerwca w Gręzówce, Kryńszczaku, „Jacie” i w Żdżarach w gminie Łuków będą miały miejsce obchody 70. rocznicy utworzenia obozu partyzanckiego Armii Krajowej w rezerwacie „Jata” i bitwy pod Gręzówką oraz 100. rocznicy wybuchu I wojny światowej. Dlatego uczniowie z klasy piątej z nauczycielkami Lidią Turską i Małgorzatą Goławską oraz rodzicem Danielem Skrzyszewskim, udali się do lasu Kryńszczak, by uporządkować teren wokół pomników partyzantów.

 

Więcej…

 

Wycieczka do Kazimierza Dolnego

12 czerwca, dzieci z klas I-III uczestniczyły w niezapomnianej, pełnej wrażeń, wycieczce do Kazimierza Dolnego. Najpierw odbyliśmy spacer nadwiślańską promenadą, po czym udaliśmy się w rejs statkiem po Wiśle. Z pokładu statku obserwowaliśmy przepiękne krajobrazy. Następnie zdobyliśmy Wietrzną Górę, na szczycie której usytuowane są ruiny zamku Kazimierza Wielkiego oraz XIII-wieczna baszta. Emocji zapierających dech dostarczył nam widok z wieży na urocze miasteczko malowniczo położone wśród wzgórz tuż przy rzece Wiśle.

 

 

Poprawiony (wtorek, 17 czerwca 2014 09:32)

Więcej…

 

II Festyn Rodzinny w Gołaszynie

W słoneczne, niedzielne popołudnie, 8 czerwca 2014 r., na terenie szkoły odbył się II Festyn Rodzinny. Impreza ta miała na celu integrację społeczności szkolnej ze  środowiskiem lokalnym, relaks na świeżym powietrzu i spędzenie wolnego czasu w gronie rodzinnym. I tym razem, dzięki  wsparciu naszych sponsorów mogliśmy zapewnić naszym dzieciom słodkie nagrody w konkursach, smaczną kiełbaskę z grilla, bigos oraz bezpłatne korzystanie z urządzeń rekreacyjnych - zjeżdżalni, basenu kulkowego i trampoliny. Tegoroczny festyn rozpoczął się uroczystą mszą św., w którą zaangażowani byli zarówno dzieci jak i rodzice.

Poprawiony (środa, 11 czerwca 2014 08:35)

Więcej…

 

UWAGA!!!


Cena za obiady we wrześniu wynosi 52,50zł za miesiąc.

Linki
Szukaj na stronie
PRZYJACIELE NASZEJ SZKOŁY
ZEGAR
Ulti Clocks content
Dzwonki
  1. 800 – 845
  2. 850 – 935
  3. 950 – 1035
  4. 1050 – 1135
  5. 1140 – 1225
  6. 1230 – 1315
  7. 1320 – 1405
Prognoza pogody
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj464
mod_vvisit_counterWczoraj400