Get Adobe Flash player

Wszędzie dobrze, ale...

w szkole najlepiej. Świadczy o tym całonocny pobyt z piątku na sobotę (15 - 16 maja), na który z przyjemnością zapisali się uczniowie klasy V i VI. Na stałe w tradycję naszej szkoły wpisał się nocleg, podczas którego uczniowie wspólnie przygotowują kolację i śniadanie. Różnorodne zabawy, seanse filmowe sprzyjają integracji i nawiązywaniu przyjaźni. Utwierdzają, że szkoła to nie tylko obowiązek nauki podczas 45 minutowych lekcji, ale rozwijanie pasji, zainteresowań poprzez wspólną zabawę. I tym razem mogliśmy liczyć na pomoc rodziców, którzy uczestniczyli w przygotowaniu pysznych naleśników, za co serdecznie dziękujemy.

Poprawiony (piątek, 22 maja 2015 07:44)

 

Gminne zawody piłki nożnej chłopców

11 maja 2015 r. na terenie naszej szkoły odbyły się gminne zawody piłki nożnej chłopców.  W turnieju wzięło udział 12 drużyn z terenu gminy Łuków. Nasza drużyna w składzie: Michał Galiński, Przemek Skrzyszewski, Patryk Golański, Bartek Goławski, Damian Klębowski, Krystian Karwowski, Igor Okliński, Kacper Wierzejski, Michał Bonikowski i Bartosz Góral dała z siebie wszystko. Mimo zaciętej rywalizacji nie udało się przejść do finału.

 

Powiatowe zawody sztafet 4 x100 m

30 kwietnia 2015 r. na stadionie w Hucie Dąbrowej odbyły się powiatowe zawody w biegach sztafetowych 4 x 100m. Na zawody zgłosiło się 10 szkół  podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Galiński, Patryk Golański, Krystian Karwowski, Igor Okliński i Kacper Wierzejski.  Chłopcy zajęli VI miejsce.

Poprawiony (środa, 13 maja 2015 08:13)

 

BOCCIA i klasa pierwsza…..

Uczniowie klasy pierwszej w składzie Celiński Szymon, Goławski Damian, Karwowski Wojciech, Ochmańska Natalia, Pastor Patrycja, Śmietanka Zuzanna,  reprezentowali naszą szkołę w VII POWIATOWYM TURNIEJU BOCCIA, organizowanym przez Zespół Placówek w Łukowie. Rozgrywki pełne pozytywnych emocji odbyły się 29 kwietnia 2015 r. Dzieci poznały zupełnie nową grę, dla której nie ma wieku…. . Boccia angażuje zarówno ciało, jak i umysł działając terapeutycznie. Jest doskonałym sposobem na integrację osób niepełnosprawnych fizycznie z osobami pełnosprawnymi. Był to pierwszy, ale z pewnością nie ostatni udział Uczniów naszej szkoły w turnieju Boccia.

 

ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA.

Z okazji Święta 3Konstytucji 3 Maja chętni uczniowie z klasy V i VI przygotowali prezentacje mające na celu propagowanie wiedzy na ten temat. Zdecydowana większość uczniów , przedstawiła w swych pracach  osoby zaangażowane w tworzenie Konstytucji 3 Maja. Na szczególne wyróżnienie zasługuje prezentacja Łukasza Bonikowskiego, który zajął się postacią Hugo Kołłątaja.

 

 

Poprawiony (środa, 06 maja 2015 10:50)

Więcej…

 

BRD

28 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół w Krynce odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Na turniej zgłosiło się 19 drużyn. Każda drużyna musiała rozwiązać test z wiedzy o ruchu drogowym, udzielić pomocy przedmedycznej oraz przejechać bezbłędnie sprawnościowy tor rowerowy. Nasi uczniowie w składzie: Maja Bąk, Patrycja Walecka, Hubert Rola i Kacper Chmielewski zajęli XIV miejsce.

Poprawiony (poniedziałek, 04 maja 2015 09:15)

 

I Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

W niedzielę 26 kwietnia 2015 roku w naszej szkole odbył się I Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Gołaszynie. Zgłosiło się 10 uczestników. Zawody odbyły się w 3 kategoriach: klas IV – VI dziewcząt i chłopców oraz kategorii open. Turniej przebiegał w iście rodzinnej atmosferze. W ostatecznej klasyfikacji wyniki przedstawiają się następująco:

 

 

Poprawiony (niedziela, 03 maja 2015 16:01)

Więcej…

 

Gminne Zawody Piłki Nożnej Dziewcząt

24 kwietnia 2015 roku w naszej szkole odbyły się zawody mini piłki nożnej dziewcząt. Do turnieju zgłosiło się 9 szkół z terenu Gminy Łuków. Nasza drużyna w składzie: Maja Bąk, Patrycja Walecka, Julia Oknińska, Marta Izdebska, Patrycja Kania, Weronika Goławska, Paulina Skrzyszewska i Julia Zdanikowska zajęła V miejsce.

 

Gminne zawody lekkoatletyczne

17 kwietnia 2015 r. na boisku Zespołu Szkół w Zalesiu odbyły się gminne zawody lekkoatletyczne: sztafet 4x100m i sztafeta szwedzka. Uczennice w składzie: Patrycja Walecka kl. VI, Paulina Skrzyszewska kl. V, Maja Bąk kl. VI i Weronika Goławska kl. V zajęły III miejsce. Drużyna chłopców: Michał Galiński kl. VI, Dawid Wysokiński kl. VI, Krystian Karwowski kl. V oraz Patryk Golański zajęli II miejsce i będą reprezentować naszą szkołę na zawodach powiatowych, które odbędą się w Hucie Dąbrowej.

Poprawiony (środa, 22 kwietnia 2015 08:22)

 

Jarmark Wielkanocny

Dnia 29 marca 2015 r. w Łukowie po raz kolejny odbył się Gminny Jarmark Wielkanocny, w którym udział wzięli: stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich i szkoły. I tym razem wśród uczestników jarmarku nie zabrakło przedstawicieli Zespołu Szkół w Gołaszynie. Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy w stu procentach odpowiedzieli na nasz apel i przygotowali wspaniałe domowe wypieki, które bardzo szybko znalazły swych nabywców. Własnoręcznie wykonane ozdoby i wyroby cukiernicze oferowało też Szkolne Koło Caritas pod kierunkiem opiekuna Pani Bożeny Kowalczyk.

Poprawiony (poniedziałek, 04 maja 2015 10:32)

 

UWAGA!!!


Cena za obiady w maju wynosi 50zł za miesiąc.

Linki
Szukaj na stronie
PRZYJACIELE NASZEJ SZKOŁY
ZEGAR
Ulti Clocks content
Dzwonki
  1. 800 – 845
  2. 850 – 935
  3. 950 – 1035
  4. 1050 – 1135
  5. 1140 – 1225
  6. 1230 – 1315
  7. 1320 – 1405
Prognoza pogody
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj20
mod_vvisit_counterWczoraj542