Get Adobe Flash player

Przekaż 1% dla SZKOŁY SWOJEGO DZIECKA. W związku ze zbliżającym się rozliczeniem podatkowym zwracamy się ponownie z gorącą prośbą o przekazanie 1% na rzecz naszej Szkoły. Szczegółowe wiadomości zamieszczone są w dziale „Informacje”..

Noc Sów

Dnia 5.04.2014 r. odbyła się w miejscowości Żdżary ,,Noc Sów”. Organizatorami tej imprezy byli: Wojciech Okniński, Robert Wysokiński, Cezary Pióro, Piotr Szewczyk oraz Nadleśnictwo Łuków, Gmina Łuków, Stowarzyszenie Ochrony Sów, grupa twórcza ,,przyJACIEle”. Uczestnicy z naszej szkoły to: Natalia Machniak, Angelika Buczek, Martyna Michalak, Kordian Kropicz. Opiekunami byli: p. Agnieszka Celińska, p. Jarosław Skrzyszewski.

 

Więcej…

 

Wycieczka do Siedlec

Uczniowie klas I-III w dobrych humorach wrócili z wycieczki do Siedlec. Pierwszym punktem  jej programu była wizyta w Centrum Kultury i Sztuki, gdzie na deskach Sceny Teatralnej występowali młodzi tancerze i tancerki Szkoły Tańca Caro Dance. Widowisko słowno - taneczne "Dziewczynka z zapałkami" na motywach baśni H. Ch. Andersena bardzo podobało się dziecięcej publiczności po brzegi wypełniającej salę teatru. Po uczcie dla ducha dzieci mogły zrobić coś dla ciała – przez dwie godziny bawiły się w Parku Wodnym.

Poprawiony (poniedziałek, 14 kwietnia 2014 09:56)

 

Sprawdzian klasy VI

Dnia 1 kwietnia 2014 roku uczniowie klasy VI złożyli swój pierwszy ważny egzamin szkolny. W wielkim skupieniu wykorzystali każdą minutę, by jak najlepiej zaprezentować nabyte w ciągu nauki w szkole podstawowej umiejętności. Emocje nie opuszczały zdających nawet po opuszczeniu sali egzaminacyjnej. Dopiero tu, na szkolnym korytarzu nastąpiła konfrontacja udzielonych odpowiedzi. Niestety, na wyniki musimy poczekać do czerwca.

 

"ZLEPMY SIĘ DLA RENATKI"!!!

Dnia 29 marca 2014 r. w Gimnazjum nr 2 w Łukowie odbyły się  warsztaty plastyczne pod hasłem "Zlepmy się dla Renatki". Była to akcja charytatywna, w której dzieci z Łukowa i okolic w tym również uczniowie z naszej szkoły wspólnie lepiły ozdoby świąteczne z masy solnej, tj. aniołki, baranki i zajączki. Kolejnym etapem było pieczenie, malowanie i pakowanie wykonanych ozdób.

 

 

Poprawiony (czwartek, 10 kwietnia 2014 09:05)

Więcej…

 

Powitanie wiosny

Dnia 21 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość powitania wiosny.  W tym dniu uczniowie wcielili się w rolę nauczycieli i prowadzili lekcje pod ich bacznym okiem.  Po czterech lekcjach na sali gimnastycznej odbyła się główna impreza . Na początek przedszkolaki i każda klasa zaprezentowała piosenkę o wiośnie. Wszyscy witali wiosnę przygotowanymi „gaikami maikami” oraz okrzykami.

 

 

Poprawiony (poniedziałek, 31 marca 2014 09:51)

Więcej…

 

Dzień Kobiet

Raz do roku jest taki dzień,
Który przemija jak piękny sen...
Wszystkie kobiety, panie i matki
W dniu tym dostają pachnące kwiatki...

 

 

 

Poprawiony (poniedziałek, 10 marca 2014 12:48)

Więcej…

 

Nasze tancerki dały show!

Na pożegnanie karnawału w sali Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert karnawałowy Szkoły Tanecznej Caro Dance Łuków.  W zespole prowadzonym przez p. Małgorzatę Czarnocką tańczyły uczennice naszej szkoły. Były to: Julia Oknińska, Julia Abramek, Oliwia Sulej i Maja Krasuska. Nie zabrakło także naszej absolwentki, Pauliny Wierzejskiej. Dziewczęta wspaniale zaprezentowały układy taneczne, które publiczność nagradzała owacjami na stojąco. Zachęcamy do obejrzenia naszych tancerek w galerii, gdzie pośród zdjęć naszego autorstwa zamieściliśmy fotografie p. Grzegorza Lipińskiego.

Poprawiony (czwartek, 06 marca 2014 20:24)

 

Gminne zawody „4” siatkarskich chłopców

Dnia 6.02.2014 r. w Zespole Szkół w Strzyżewie odbyła się podgrupa gminnych zawodów „4” siatkarskich chłopców.  Naszą szkołę reprezentowali: Borkowski Rafał, Kulik Kamil, Goławski Bartłomiej, Klębowski Damian, Galiński Michał, Wysokiński Dawid, Bonikowski Łukasz, Karwowski Krystian. Chłopcom  pomimo starań  nie udało się awansować do finału.

 

Gminne zawody „4” siatkarskich dziewcząt

Dnia 5.02.2014 r.  w naszej szkole rozegrała  się jedna grupa gminnych  zawodów  „4” siatkarskich dziewcząt. Drużynę tworzyły: Buczek Angelika, Gryczka Ewelina, Machniak Natalia, Michalak Martyna, Bąk Maja, Oknińska Julia, Walecka Patrycja, Szewczak Dominika, Goławska Weronika i Izdebska Marta. Dzięki dobrej grze dziewczęta zakwalifikowały się do finału, który odbył się w Zespole Szkół w Grezówce. Ostatecznie drużyna zajęła IV miejsce.

 

Z wizytą w Zespole Szkół w Gręzówce

W odpowiedzi na zaproszenie pani dyrektor Leokadii Kozioł z Zespołu Szkół w Gręzówce dnia 18 stycznia 2014 r. wyruszyliśmy z chętnymi uczniami z klas IV-VI na Choinkę Noworoczną. Wspólne przyjęcie pozwoliło bardzo szybko przełamać  nieśmiałość  każdej ze stron i już po krótkim czasie można było zauważyć bawiących się razem amatorów karnawałowej zabawy. Obserwując  uśmiechniętych i zadowolonych uczniów,  można wnioskować, że ten wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele radości.

Poprawiony (poniedziałek, 17 lutego 2014 09:24)

 

UWAGA!!!


Cena za obiady w kwietniu wynosi 37,50zł za miesiąc.

Linki
Szukaj na stronie
PRZYJACIELE NASZEJ SZKOŁY
ZEGAR
Ulti Clocks content
Dzwonki
  1. 800 – 845
  2. 850 – 935
  3. 950 – 1035
  4. 1050 – 1135
  5. 1140 – 1225
  6. 1230 – 1315
  7. 1320 – 1405
Prognoza pogody
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj55
mod_vvisit_counterWczoraj108