Get Adobe Flash player
E-DZIENNIK
Kontakt

Telefon:

25 798 28 86

email:

zsgolaszyn@gmail.com

Adres do korespondencji:

Zespół Szkół w Gołaszynie

Gołaszyn 29

21-400 Łuków

Gminne zawody piłki ręcznej

10 marca 2015 r. odbyły się w Zespole Szkół w Zalesiu gminne zawody piłki ręcznej chłopców. Nasza szkołę reprezentowali: Bartosz Góral, Kacper Wierzejski, Krystian Karwowski, Igor Okliński, Michał Galiński, Patryk Golański, Damian Klębowski i Przemek Skrzyszewski.

 

Święto Kobiet w Świetlicy Wiejskiej w Gołaszynie

,,Raz do roku jest taki dzień,
Który przemija jak piękny sen...
Wszystkie kobiety, panie i matki
W dniu tym dostają pachnące kwiatki...”


8 marca 2015r. obchodziliśmy Święto Kobiet w Świetlicy Wiejskiej w Gołaszynie. Święto rozpoczynało się Mszą Świętą celebrowaną przez ks. Pawła Padysza. Po Mszy Świętej odbyła się część artystyczna w wykonaniu członków Szkolnego Koła Caritas oraz uczennic Zespołu Szkół w Gołaszynie, które dla wszystkich pań wystawiło przedstawienie pt. ,,Nawrócenie córki”.

Poprawiony (poniedziałek, 16 marca 2015 09:53)

Więcej…

 

Wycieczkowe atrakcje

Czwartek, 5 marca 2015 r., dzieci z klas młodszych spędziły w Siedlcach. Celem wyjazdu było propagowanie wśród uczniów zdrowego i aktywnego stylu życia oraz rozwijanie ich zainteresowań teatralnych. Pierwszym punktem programu wycieczki było oglądanie widowiska słowno-tanecznego „Kopciuszek” przygotowanego przez  tancerzy Szkoły Tańca Caro Dance na podstawie baśni braci Grimm i Charles'a Perraulta. Przedstawienie urzekło młodych widzów przede wszystkim  bajkową atmosferą i mądrym przesłaniem,  ale także ciekawą choreografią i grą aktorską młodych adeptów tańca.

 

Więcej…

 

Na basenie

24 lutego 2015 r. uczniowie klas III – VI naszej szkoły spędzili aktywnie czas na krytym basenie „Delfinek” w Łukowie. W czasie pobytu niektórzy uczniowie doskonalili swoje umiejętności pływackie, inni grali w piłkę wodną, natomiast najmłodsi pluskali się wesoło w wodzie. Wszyscy uczestnicy wyszli z pływalni zadowoleni, chociaż chcieliby być trochę dłużej.

 

Halowy Turniej Piłki Nożnej

13 lutego 2015 r. w dniu kończącym ferie zimowe chłopcy z Zespołu Szkół w Gołaszynie wzięli udział w V Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łuków. Szkołę reprezentowali: Galiński Michał kl. VI, Karwowski Krystian kl. V, Okliński Igor kl. V, Rola Hubert kl. V, Wierzejski Kacper kl. IV, Góral Bartosz kl. IV. W zawodach uczestniczyło 8 drużyn. Nasi chłopcy zajęli V miejsce.

 

ZABAWA CHOINKOWA

W sobotę 31 stycznia 2015  roku w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa, którą poprowadził profesjonalny DJ wraz z zaprzyjaźnionym zespołem: śnieżynką, wizażystką, animatorem zabaw. W imprezie uczestniczyli wszyscy uczniowie szkoły, goście z Zespołu Szkół w Gręzówce, rodzice a także absolwenci. Zgodnie z tradycją  szkoły imprezę rozpoczął dyrektor – Jarosław Skrzyszewski, który przywitał wszystkich uczestników życząc przyjemnej zabawy.

 

Więcej…

 

KOCHAMY WAS CAŁYM SERCEM…

Dnia 22 stycznia 2015 r. obchodziliśmy uroczyście Dzień Babci i Dziadka. Tym razem uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej, tak aby wnukowie mogli od samego początku towarzyszyć swoim ukochanym Dziadkom.  I tym razem nie obyło się bez wzruszeń, kiedy na scenie pojawili się najmłodsi artyści: dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III, którzy  specjalnie na tą uroczystość przygotowali bardzo ciekawą część artystyczną. Tym razem w rolę prowadzącej wcieliła się Magdalena Dołęga – uczennica klasy III, wykazując się dużym profesjonalizmem. W niejednym oku naszych Szanownych Gości zakręciła się łza, kiedy ich wnukowie  prezentowali swe zdolności oratorskie, taneczne i wokalne.

 

Więcej…

 

Lekcja otwarta

27 stycznia 2015 roku odbyła się lekcja otwarta z wychowania fizycznego w klasie V. Tematem zajęć było „Doskonalenie kroków i figur poloneza”. Lekcja prowadzona była z wykorzystaniem oceniania kształtującego. Zastosowano na niej metody świateł drogowych, patyczki, pracę w grupach, dwie gwiazdy i jedno życzenie oraz ocenę koleżeńską. Uczniowie podeszli do zajęć z dużym zaangażowaniem i dobrym humorem. Zajęcia obserwowali nauczyciele Zespołu Szkół w Gołaszynie.

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe święto,  jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych świąt w kalendarzu. Szkolne Koło Caritas uczciło to wydarzenie 23 stycznia 2015r. zapraszając  swoje babcie i dziadków oraz mieszkańców Gołaszyna do świetlicy wiejskiej, żeby podziękować im za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia. Członkowie koła pod kierunkiem opiekuna pani Bożeny Kowalczyk przygotowali z okazji ich święta wspaniałe przedstawienie pt. ,, Nawrócenie wnuczki ‘’.

 

Więcej…

 

Orszak Trzech Króli

6 stycznia 2015r. w Łukowie ulicami miasta przeszedł po raz pierwszy Orszak Trzech Króli.  Uroczystość rozpoczęła  się od Mszy Świętej odprawionej w Kolegiacie Przemieniania Pańskiego. Eucharystii przewodniczył ksiądz biskup Piotr Sawczuk. Po mszy, na Placu Narutowicza zawiązany został Orszak. Odegrano tu też pierwszą ze scen: odczytanie edyktu Cezara Augusta o zarządzeniu spisu.

 

Więcej…

 

UWAGA!!!


Cena za obiady w marcu wynosi 50zł za miesiąc.

Linki
Szukaj na stronie
PRZYJACIELE NASZEJ SZKOŁY
ZEGAR
Ulti Clocks content
Dzwonki
  1. 800 – 845
  2. 850 – 935
  3. 950 – 1035
  4. 1050 – 1135
  5. 1140 – 1225
  6. 1230 – 1315
  7. 1320 – 1405
Prognoza pogody
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj23
mod_vvisit_counterWczoraj179