Get Adobe Flash player
E-DZIENNIK
Kontakt

Telefon:

25 798 28 86

email:

zsgolaszyn@gmail.com

Adres do korespondencji:

Zespół Szkół w Gołaszynie

Gołaszyn 29

21-400 Łuków

Powitanie wiosny

20 marca 2015 r. w naszej szkole uczniowie uroczyście powitali wiosnę. W tym dniu każda z klas miała za zadanie ubrać się w wylosowanym przez siebie wcześniej kolorze. Uczniowie świetnie wywiązali się z tego zadania i na apelu przebrane dzieci otrzymały słodką nagrodę. Lekcje tego dnia były nietypowe, ponieważ chętni uczniowie wcielili się w role nauczycieli i prowadzili lekcje pod ich czujnym okiem.  Główne uroczystości odbyły się na sali gimnastycznej. Każda klasa przygotowała krótki program artystyczny o wiośnie. Potem odbył się przegląd talentów. Uroki swoje roztoczyła wiosna, za którą przebrały się przedstawicielki wszystkich oddziałów. Za przygotowane programy i prezentacje uczniowie otrzymali wiele nagród.

 

Przegląd Małych Form Artystycznych

Dnia 9 marca 2015 r. po raz kolejny wzięliśmy udział w Integracyjnym Przeglądzie Małych Form Artystycznych zorganizowanym przez Zespół Placówek w Łukowie. I tym razem nie obyło się bez wzruszeń, kiedy najmłodsi artyści bawili się sztuką.  Wśród licznie występujących uczestników ze szkół i przedszkoli członkowie naszego koła teatralnego wystawili współczesną wersję „Czerwonego Kapturka”. Jak zwykle wypadli bezkonkurencyjnie. Ich profesjonalna gra aktorska i ogromna wrażliwość sceniczna dostarczyły widowni wielu pozytywnych emocji.

Poprawiony (poniedziałek, 30 marca 2015 09:27)

 

Gminne zawody piłki ręcznej dziewcząt

17 marca 2015 r.  odbyły się w Zespole Szkół w Zalesiu gminne zawody piłki ręcznej dziewcząt. Nasza szkołę reprezentowały: Maja Bąk, Julia Oknińska, Patrycja Walecka, Marta Izdebska, Paulina Skrzyszewska, Julia Zdanikowska. Zgłosiło się 7 szkół z terenu gminy Łuków. Nasz drużyna uplasowała się poza podium.

 

Gminne zawody piłki ręcznej

10 marca 2015 r. odbyły się w Zespole Szkół w Zalesiu gminne zawody piłki ręcznej chłopców. Nasza szkołę reprezentowali: Bartosz Góral, Kacper Wierzejski, Krystian Karwowski, Igor Okliński, Michał Galiński, Patryk Golański, Damian Klębowski i Przemek Skrzyszewski.

 

Święto Kobiet w Świetlicy Wiejskiej w Gołaszynie

,,Raz do roku jest taki dzień,
Który przemija jak piękny sen...
Wszystkie kobiety, panie i matki
W dniu tym dostają pachnące kwiatki...”


8 marca 2015r. obchodziliśmy Święto Kobiet w Świetlicy Wiejskiej w Gołaszynie. Święto rozpoczynało się Mszą Świętą celebrowaną przez ks. Pawła Padysza. Po Mszy Świętej odbyła się część artystyczna w wykonaniu członków Szkolnego Koła Caritas oraz uczennic Zespołu Szkół w Gołaszynie, które dla wszystkich pań wystawiło przedstawienie pt. ,,Nawrócenie córki”.

Poprawiony (poniedziałek, 16 marca 2015 09:53)

Więcej…

 

Wycieczkowe atrakcje

Czwartek, 5 marca 2015 r., dzieci z klas młodszych spędziły w Siedlcach. Celem wyjazdu było propagowanie wśród uczniów zdrowego i aktywnego stylu życia oraz rozwijanie ich zainteresowań teatralnych. Pierwszym punktem programu wycieczki było oglądanie widowiska słowno-tanecznego „Kopciuszek” przygotowanego przez  tancerzy Szkoły Tańca Caro Dance na podstawie baśni braci Grimm i Charles'a Perraulta. Przedstawienie urzekło młodych widzów przede wszystkim  bajkową atmosferą i mądrym przesłaniem,  ale także ciekawą choreografią i grą aktorską młodych adeptów tańca.

 

Więcej…

 

Na basenie

24 lutego 2015 r. uczniowie klas III – VI naszej szkoły spędzili aktywnie czas na krytym basenie „Delfinek” w Łukowie. W czasie pobytu niektórzy uczniowie doskonalili swoje umiejętności pływackie, inni grali w piłkę wodną, natomiast najmłodsi pluskali się wesoło w wodzie. Wszyscy uczestnicy wyszli z pływalni zadowoleni, chociaż chcieliby być trochę dłużej.

 

Halowy Turniej Piłki Nożnej

13 lutego 2015 r. w dniu kończącym ferie zimowe chłopcy z Zespołu Szkół w Gołaszynie wzięli udział w V Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łuków. Szkołę reprezentowali: Galiński Michał kl. VI, Karwowski Krystian kl. V, Okliński Igor kl. V, Rola Hubert kl. V, Wierzejski Kacper kl. IV, Góral Bartosz kl. IV. W zawodach uczestniczyło 8 drużyn. Nasi chłopcy zajęli V miejsce.

 

ZABAWA CHOINKOWA

W sobotę 31 stycznia 2015  roku w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa, którą poprowadził profesjonalny DJ wraz z zaprzyjaźnionym zespołem: śnieżynką, wizażystką, animatorem zabaw. W imprezie uczestniczyli wszyscy uczniowie szkoły, goście z Zespołu Szkół w Gręzówce, rodzice a także absolwenci. Zgodnie z tradycją  szkoły imprezę rozpoczął dyrektor – Jarosław Skrzyszewski, który przywitał wszystkich uczestników życząc przyjemnej zabawy.

 

Więcej…

 

KOCHAMY WAS CAŁYM SERCEM…

Dnia 22 stycznia 2015 r. obchodziliśmy uroczyście Dzień Babci i Dziadka. Tym razem uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej, tak aby wnukowie mogli od samego początku towarzyszyć swoim ukochanym Dziadkom.  I tym razem nie obyło się bez wzruszeń, kiedy na scenie pojawili się najmłodsi artyści: dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III, którzy  specjalnie na tą uroczystość przygotowali bardzo ciekawą część artystyczną. Tym razem w rolę prowadzącej wcieliła się Magdalena Dołęga – uczennica klasy III, wykazując się dużym profesjonalizmem. W niejednym oku naszych Szanownych Gości zakręciła się łza, kiedy ich wnukowie  prezentowali swe zdolności oratorskie, taneczne i wokalne.

 

Więcej…

 

UWAGA!!!


Cena za obiady w kwietniu wynosi 42,50zł za miesiąc.

Linki
Szukaj na stronie
PRZYJACIELE NASZEJ SZKOŁY
ZEGAR
Ulti Clocks content
Dzwonki
  1. 800 – 845
  2. 850 – 935
  3. 950 – 1035
  4. 1050 – 1135
  5. 1140 – 1225
  6. 1230 – 1315
  7. 1320 – 1405
Prognoza pogody
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj756
mod_vvisit_counterWczoraj1212