Get Adobe Flash player
E-DZIENNIK
Laboratoria Przyszłości
Dla nauczycieli
Podręczniki 2023/2024
Wymagania edukacyjne
Kontakt

Telefon:

25 798 28 86

email:

zsgolaszyn@gmail.com

Adres do korespondencji:

Zespół Szkół w Gołaszynie

Gołaszyn 29

21-400 Łuków

INSPEKTOR DANYCH
OSOBOWYCH:

Justyna Jabłonka

Grzegorz Lubeńczuk
e-mail:
iod.lukow@rodowsamorzadach.pl

Zajęcia i konsultacje w szkole

Szanowni Rodzice, od poniedziałku, 25 maja br. przywracamy możliwość, za zgodą rodziców, prowadzenia bezpośrednich zajęć opiekuńczo-dydaktycznych dla uczniów klas I-III, konsultacji dla uczniów klas ósmych i od 1 czerwca konsultacji dla pozostałych uczniów.

Zajęcia będą prowadzone z zachowaniem zasad sanitarnych.

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na udział dziecka w takich zajęciach, prosimy o wypełnienie deklaracji i przesłanie na adres:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub złożyć w budynku szkoły na stoliku podawczym

do piątku 22 maja 2020 r. do godziny 14.00.

Jeżeli nie złożą Państwo deklaracji, zajęcia będą  prowadzone w dotychczasowej formie tj. zdalnie.

Załączniki;

Deklaracja

Harmonogram konsultacji

Procedury

Hanna Lisiewska

Dyrektor Zespołu Szkół w Gołaszynie

Poprawiony (wtorek, 19 maja 2020 09:55)

 

Zajęcia specjalistyczne z dziećmi w szkole

Szanowni Rodzice, od poniedziałku, 18 maja br. przywracamy możliwość, za zgodą rodziców, prowadzenia bezpośrednich zajęć dla dzieci:

  • mających opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka,
  • dzieci i młodzieży posiadających orzeczenie o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych,
  • dzieci i młodzieży z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego,
  • wymagających wsparcia, w tym odpowiednio w realizacji zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka,
  • zajęć rewalidacyjno-wychowawczych czy zajęć rewalidacyjnych niezbędnych do ich prawidłowego rozwoju.

Zajęcia będą prowadzone z zachowaniem zasad sanitarnych.

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na udział dziecka w takich zajęciach, prosimy o wypełnienie deklaracji i przesłanie na adres:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub złożyć w budynku szkoły na stoliku podawczym

do 15.05.2020 r. (piątek) do godziny 15.00.

DEKLARACJA

Jeżeli nie złożą Państwo deklaracji, zajęcia będą  prowadzone w dotychczasowej formie tj. zdalnie.

Hanna Lisiewska

Dyrektor Zespołu Szkół w Gołaszynie

Poprawiony (piątek, 15 maja 2020 08:58)

 

Zespół Szkół nr 2 w Łukowie zaprasza

Witamy!

W załączonych zdjęciach  przesyłamy Państwu ofertę kształcenia na rok szkolny 2020/2021 Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie. Jednocześnie zachęcamy do śledzenia strony internetowej naszej placówki zs2.lukow.pl.

Pozdrawiamy serdecznie,

pedagog szkolny Anita Olszewska,

psycholog szkolny Elwira Janiak.

 

Poprawiony (wtorek, 12 maja 2020 07:56)

Więcej…

 

Drogi ósmoklasisto zapraszamy na wirtualny spacer po ZS nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie

Szanowni Państwo,

w rozbudowanym i zmodernizowanym budynku ZS nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie na tegorocznych absolwentów szkół podstawowych czekają nowoczesne pracownie i nowe kierunki kształcenia. Zapraszamy na wirtualną wizytę w naszej szkole http://zs1.lukow.pl/index.php/oferta

Pozdrawiamy serdecznie.

ZS nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie

Poprawiony (piątek, 08 maja 2020 15:02)

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

informuję, że do 24 maja br. została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Regulacje w tym zakresie zostały ujęte w nowelizacji rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej. Dodatkowo opublikowano harmonogram egzaminów. Egzamin ósmoklasisty zostanie przeprowadzony od 16 do 18 czerwca br. Zachęcam również do śledzenia informacji publikowanych na  stronie internetowej www.gov.pl/edukacja.

 

Z poważaniem Hanna Lisiewska – dyrektor Zespołu Szkół w Gołaszynie

Poprawiony (sobota, 25 kwietnia 2020 18:09)

 

Harmonogram egzaminów i rekrutacji.

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i placówkach oświatowych, a także przesunięciu terminu egzaminów – zmienione zostały przepisy dotyczące m.in. harmonogramu egzaminów, rekrutacji, zadań dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz zespołów egzaminacyjnych. 10 kwietnia Minister Edukacji Narodowej podpisał rozporządzenie w tej sprawie.

https://www.gov.pl/web/edukacja/harmonogram-egzaminow-i-rekrutacji--nowe-rozwiazania

Poprawiony (poniedziałek, 20 kwietnia 2020 12:01)

 

List MEN dotyczący przerwy świątecznej

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość, ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.

Natomiast przedszkola, jako placówki nieferyjne, do 10 kwietnia br. prowadzą swoją działalność z dziećmi zgodnie z przepisami prawa o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty.

Poprawiony (poniedziałek, 06 kwietnia 2020 08:10)

Więcej…

 

ZASADY ZDALNEGO NAUCZANIA OBOWIĄZUJĄCE OD 25 MARCA 2020 r. DO ODWOŁANIA W ZESPOLE SZKÓŁ W GOŁASZYNIE

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie
W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania placówek oświatowych realizacja zajęć odbywać się będzie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Zmiana techniki uczenia się i nauczania nie zwalnia ucznia z obowiązku nauki, określonego w art. 35 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe.
Uczeń ma obowiązek wykonywania zadań zleconych przez nauczyciela. Praca ucznia może być oceniana.

 

Poprawiony (piątek, 17 kwietnia 2020 10:33)

Więcej…

 

Próbny egzamin ósmoklasisty

W dniach 30.03 - 01.04.2020 przeprowadzony zostanie próbny egzamin ósmoklasisty.

Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych w następujących terminach:

  • 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski;
  • 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka;
  • 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

Ósmoklasiści dostaną od nauczycieli poszczególnych przedmiotów więcej informacji. Można je również zobaczyć w tym miejscu:

https://www.gov.pl/web/edukacja/probny-egzamin-osmoklasisty

Życzymy wszystkim powodzenia.

Poprawiony (piątek, 27 marca 2020 11:52)

 

Spotkanie z policjantem w Szkole Podstawowej w Gołaszynie

W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem dzieci 27 lutego br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Gołaszynie uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami policji p. Eweliną Izdebską, pracującą na co dzień w Wydziale ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Łukowie oraz z dzielnicowym p. Krzysztofem Wołoszką. Podczas spotkania z funkcjonariuszami policji uczniowie dowiedzieli się jak unikać zagrożeń związanych z wiekiem dorastania, co to są czyny karalne, jakie są obowiązki świadka czynów zabronionych oraz jak dbać o własne bezpieczeństwo. Omawiane były również następujące zagadnienia: kiedy odpowiadamy za swoje postępowanie, przejawy oraz przykłady demoralizacji, czyny karalne, korzystanie z internetu i portali społecznościowych, użytkowanie telefonów komórkowych, zamieszczanie informacji i pobieranie plików z internetu. Ponadto uczniowie zostali uświadomieni o tym, że od 13 roku życia odpowiadają za swoje czyny i ponoszą ich konsekwencje.

Więcej…

 

Choinka

W czwartek, 6 lutego 2020 roku, w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie szkoły, rodzice i nauczyciele. Wszystkie dzieci wyglądały pięknie i kolorowo. Były: wróżki, księżniczki, czarownice, królewny, motyle i wiele innych baśniowych postaci. Atrakcją karnawałowej zabawy stały się liczne konkursy. Było dużo śmiechu, pozytywnych emocji i zabawy. Dzieci i młodzież chętnie tańczyli. Były korowody, tańce w kółeczkach i w parach. Dziewczyny z klasy VII zaprezentowały i poprowadziły taniec belgijski. Gwoździem programu zabawy choinkowej był wybór królowej i króla balu. Zabawa choinkowa rozpoczęła się o godzinie 16.00, trwała do godziny 20.00. Wszystkim dopisywały dobre humory i świetnie się bawili. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku dla dzieci.  Tegoroczna zabawa choinkowa na pewno zostanie mile zapamiętana.

 

Święto mojej Babci i Dziadka

W kalendarzu naszych imprez szkolnych nie mogło zabraknąć wyjątkowego święta, jakim jest Dzień Babci i Dziadka. 5 lutego 2020 r., każdy uczeń mógł powitać swoją babcię i dziadka w progach naszej szkoły. Szanowni Goście podziwiali występy swoich wnuków, jak też innych uczniów szkoły, którzy śpiewem, tańcem i piosenką zabawiali publiczność. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, który zwyczajem lat ubiegłych przygotowali dla swoich rodziców ich dzieci, będący rodzicami naszych uczniów. Tak więc uroczystość ogarnęła swym zasięgiem trzy pokolenia. A oto kilka pamiątkowych ujęć fotograficznych…

 
OFFICE 365

OGLOSZENIE


Opłata za obiady w listopadzie wynosi 100zł za miesiąc.

Szukaj na stronie
Linki
PRZYJACIELE NASZEJ SZKOŁY
Lekcje

800 – 845

850 – 935

940 – 1025

1045 – 1130

1150 – 1235

1240 – 1325

1330 – 1415

1420 – 1505

1510 – 1555

Przerwy

745 – 800

845 – 850

935 – 940

1025 – 1045

1130 – 1150

1235 – 1240

1325 – 1330

1415 – 1420

1505 – 1510

1555 – 1600

Prognoza pogody