Nasi przyjaciele
: Anieli Jana

zsgolaszyn@gmail.com

Świętujemy Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to święto, o którym każdego roku pamiętają wszystkie przedszkolaki. W związku z tym 22 stycznia zaprosili swoje babcie i dziadków do szkoły, żeby podziękować im za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia. Zaproszenie na uroczystość przyjął również Wójt Gminy Łuków Pan Mariusz Osiak. Na początku goście obejrzeli przygotowane przez dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy II „Jasełka”.

Następnie każda klasa zaprezentowała specjalnie przygotowany dla babć i dziadków program artystyczny. Dzieci zaśpiewały piosenki, oraz wyrecytowały wiersze nawiązujące do tego święta. Uczniowie z klasy III zatańczyli taniec a przedszkolna orkiestra zagrała na instrumentach perkusyjnych utwór G.F. Haendla pt. „Country Dance”. Swoimi występami mali artyści wyrazili wielką miłość i szacunek dla babć i dziadków. Na zakończenie dzieci wręczyły najbliższym własnoręcznie zrobione laurki, oraz kalendarze ze swoimi portretami. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku dla zaproszonych gości i małych artystów. Było bardzo uroczyście i wzruszająco. Babcie i Dziadkowie z dumą patrzyli na występy swoich małych wnucząt, które na długo pozostaną w ich pamięci. Przedszkolaki, tak bardzo cieszyły się z odwiedzin swoich najbliższych, że po programie artystycznym i poczęstunku szybko pożegnały przedszkole i ze swoimi dziadkami poszły do domu.

Opłata za obiady w marcu wynosi 126zł za miesiąc. Pełne wyżywienie 168zł.

Godziny pracy przedszkola