Get Adobe Flash player
Szukaj na stronie
Linki

Nasi przyjaciele
Imieniny
: Gerwazego Protazego
Kontakt

Telefon:

25 798 28 86

email:

zsgolaszyn@gmail.com

Adres do korespondencji:

Zespół Szkół w Gołaszynie

Gołaszyn 29

21-400 Łuków

Choinka Noworoczna 2014

Dnia 11 stycznia 2014 r. odbyła się  „Choinka noworoczna”, w której udział wzięli uczniowie, absolwenci naszej szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście: dzieci z Domu Dziecka w Łukowie i uczniowie Zespołu Szkół w Gręzówce. Oprawę muzyczną zapewnił nam didżej, a nad przebiegiem całej imprezy czuwał doświadczony wodzirej w asyście sympatycznej „Śnieżynki”, która wytrwale wprowadzała nasze dzieci w tajniki różnorodnych układów tanecznych.

 

Poprawiony (czwartek, 30 stycznia 2014 09:42)

Więcej…

 

Rękodzieła naszych rodziców na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Łukowie

Dnia 22 grudnia 2013 r. w Łukowie odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy, w którym wzięła udział nasza szkoła i przedszkole. Na kiermaszu zostały wystawione ozdoby świąteczne własnoręcznie wykonane przez rodziców. Uczennice z kl. IV – VI zaprezentowały się podczas koncertu kolęd i pastorałek. Szkoła wzięła również udział w konkursie kulinarnym, w którym otrzymała nagrodę w postaci bonu. Serdeczne podziękowania składamy rodzicom    i  nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie kiermaszu, oraz wzięli w nim czynny udział.

Poprawiony (poniedziałek, 20 stycznia 2014 09:37)

 

Spotkanie Wigilijne w Zerówce

Spotkanie wigilijne przebiegło w niezwykle ciepłej, choć grudniowej atmosferze. Dzieci zaprezentowały przed gośćmi poznane kolędy i piosenki o tematyce świątecznej. Po występach pan dyrektor Jarosław Skrzyszewski złożył życzenia świąteczne a następnie wszyscy podzielili się opłatkiem. Uroczysta Wigilia w naszej szkole ma na celu nie tylko kultywowanie tradycji religijnych ale również integrację społeczności szkolnej i dostarczenie dzieciom radosnych przeżyć.

 

Święta tuż, tuż – spotkanie opłatkowe u Krasnoludków.

W grudniowe popołudnie, tuż przed Świętami, dzieci z przedszkola swoim występem wprowadziły w nastrój Bożego Narodzenia rodziców i nauczycieli. Mali aktorzy we wspaniałych strojach recytowali teksty o narodzeniu Pana Jezusa, które przeplatane były kolędami. Wszyscy w skupieniu śledzili występ przedszkolaków i nagrodzili go gromkimi brawami. Dzieci wręczyły rodzicom ręcznie robione choinki a same otrzymały świąteczne czekoladki. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Spotkanie zakończyło się wspólną Wigilią, na którą potrawy przygotowali rodzice. Było pięknie, wzruszająco i świątecznie.

 

Wizyta Mikołaja w Zerówce

6 grudnia nasze dzieci odwiedził Święty Mikołaj. Długo oczekiwany gość został gorąco powitany przez dzieci pięknym wierszem i piosenką. Spotkanie z Mikołajem przebiegło w miłej atmosferze. Dzieci otrzymały prezenty, a Mikołaj obiecał, że wróci do nas za rok.

Poprawiony (czwartek, 09 stycznia 2014 22:49)

 

Dekorujemy świąteczne drzewko

Dekorujemy świąteczne drzewko. Już wkrótce Boże Narodzenie. Wokół robi się coraz bardziej świątecznie. Wystrój naszego przedszkola również się zmienił. Mamy już ubraną choinkę, na ścianach pojawiły się mikołaje i świąteczne ozdoby.

 

 

 

Poprawiony (piątek, 13 grudnia 2013 09:13)

Więcej…

 

Wizyta Św. Mikołaja w przedszkolu

Jak co roku 6 grudnia naszych przedszkolaków odwiedził Św. Mikołaj. Dzieci czekały na niego z utęsknieniem przez cały rok. Przyjechał do przedszkola zmęczony ale uśmiechnięty. Na powitanie dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę a on wręczył wszystkim wspaniałe prezenty. Spotkanie przebiegło w wesołej i ciepłej atmosferze, a podarunki wywołały szczery uśmiech na twarzach wszystkich zebranych.

 

Światowy Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

Już tradycją naszego przedszkola stały się obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Jak co roku, tego dnia wszystkie maluszki przyniosły do przedszkola swojego ulubionego misia.  Zabawa rozpoczęła się od prezentacji misiów i przedstawieniu ich innym dzieciom. Następnie pani Jola przypomniała historię tej pluszowej zabawki i zaprosiła dzieci do wspólnej zabawy.

 

Więcej…

 

Pasowanie na przedszkolaka i starszaka

Dnia 20 listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość  Pasowania na Przedszkolaka i Starszaka. Wszystkie dzieci, które rozpoczęły w tym roku swoją przygodę z przedszkolem  zostały przyjęte do grona młodszych Krasnoludków, natomiast te trochę starsze stały się oficjalnie starszakami. Dzieci zaprezentowały przed rodzicami i zgromadzonymi gośćmi program słowno- muzyczny wypełniony wierszami i piosenkami.

 

 

Poprawiony (piątek, 29 listopada 2013 09:31)

Więcej…

 

XIII POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW

W środę 16.10.2013 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w XIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla przedszkolaków, który odbywał się w Łukowskim Ośrodku Kultury. Dzięki różnorodnej tematyce mogliśmy usłyszeć znane i lubiane utwory M. Konopnickiej, J. Brzechwy, J. Tuwima, B. Lewandowskiej, L. Miklaszewskiego. Uczennica naszej szkoły Aleksandra Oklińska recytowała utwór L. Miklaszewskiego ,,Na leśnej polanie”, a Jakub Jastrzębski B. Lewandowskiej ,,Kolorowy bukiet”. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe.

Poprawiony (poniedziałek, 28 października 2013 11:04)

Więcej…

 

Zajęcia taneczne

Dnia 14.10.2013 r. (poniedziałek) odbyły się pierwsze zajęcia taneczne prowadzone przez panią Małgorzatę Czarnocką, instruktorkę łukowskiej grupy tanecznej Caro Dance. Dzieci bardzo chętnie wykonywały ćwiczenia, które w przyszłości wykorzystają do układów tanecznych, by wkrótce zaprezentować je na scenie.

 

Jesienne spacery

Nadeszła jesień. Dni stają się coraz krótsze, noce dłuższe, robi się coraz zimniej i częściej pada deszcz. Zdarzają się jednak piękne słoneczne dni, które my w przedszkolu  wykorzystujemy na spacery i zabawy na świeżym powietrzu. W czasie tych wypraw zwiedzamy okolicę, szukamy jesiennych skarbów, zbieramy liście,  podziwiamy piękną, kolorową przyrodę a przede wszystkim dobrze bawimy się.

 

Święto naszych chłopców

30 września odbyła się w naszym przedszkolu pierwsza w tym roku uroczystość. Tego dnia obchodziliśmy święto naszych  chłopców. Dziewczynki złożyły chłopcom życzenia. Każdy z nich otrzymał również mały upominek. Była wspólna zabawa przy wesołej muzyce a także słodki poczęstunek w postaci ciasta, które przygotowały mamusie. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla naszych chłopców.

 

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

We wrześniu  nasze przedszkole rozpoczęło  trzeci rok pracy. W tym roku swoją przygodę z przedszkolem zaczęło 25 przedszkolaków na, które czekają miłe panie,  sympatyczne koleżanki i koledzy,  kolorowe zabawki, oraz wiele ciekawych zajęć.

 

Zajęcia adaptacyjne w przedszkolu

Dla małego dziecka pójście do przedszkola jest jedną z pierwszych przełomowych sytuacji w życiu. Wiąże się z rozłąką z rodzicami i wejściem w nowe środowisko. Jest to niewątpliwie także emocjonująca sytuacja dla rodziców. W celu ułatwienia przyszłym przedszkolakom przystosowania się do nowego miejsca 27 sierpnia w naszym przedszkolu zostały zorganizowane zajęcia adaptacyjne.  Tego dnia do przedszkola przybyły dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Panie: Jolanta Klajda-Rubacha i Agnieszka Ochmańska przygotowały zabawy muzyczno-ruchowe, których celem było wzajemne zapoznanie się.

 

Więcej…

 

OGŁOSZENIE


Opłata za obiady w maju wynosi 114zł za miesiąc. Pełne wyżywienie 152zł.


Godziny pracy przedszkola

 

7:30 - 16:00