Get Adobe Flash player
Szukaj na stronie
Linki

Nasi przyjaciele
Imieniny
: Natalii Eligiusza
Kontakt

Telefon:

25 798 28 86

email:

zsgolaszyn@gmail.com

Adres do korespondencji:

Zespół Szkół w Gołaszynie

Gołaszyn 29

21-400 Łuków

Dzieci z oddziału przedszkolnego wyruszyły na piknik

Dnia 24.06.2014 r. dzieci z oddziału przedszkolnego razem z paniami i chętnymi rodzicami wyruszyły pieszo na piknik zorganizowany na działce u jednego z przedszkolaków. Dzieciom podobało się skakanie na trampolinie, jazda samochodami, gry i zabawy ruchowe. Spotkaliśmy się z dużą życzliwością ze strony organizatorów – państwa Pszczółkowskich. Było bardzo miło i sympatycznie, zjedliśmy kiełbaski upieczone na grillu oraz zostaliśmy poczęstowani ciastem. Na pikniku obecnością zaszczycił nas Pan Dyrektor Jarosław Skrzyszewski. Wszyscy wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni do szkoły. Dziękujemy Państwu Pszczółkowskim za zaproszenie.

 

Dzień otwarty w oddziale przedszkolnym

Dnia 18 czerwca 2014 r. w oddziale przedszkolnym odbył się dzień otwarty dla rodziców i przyszłych zerówkowiczów. Spotkanie rozpoczęto się od wystąpienia Pana Dyrektora Jarosława Skrzyszewskiego.  Dzieci chętnie uczestniczyły w różnych zabawach zorganizowanych przez nauczycielki. Wiele radości sprawiła zabawa ,,Krasnoludek” z udziałem rodziców. Przygotowane zabawy i zaangażowanie dzieci sprawiły, że tegoroczni kandydaci bardzo szybko zaklimatyzowali się w nowym otoczeniu. Podsumowaniem zajęć była praca dzieci z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Wszyscy goście opuścili mury szkolne pełni wrażeń z własnoręcznie wykonaną pracą plastyczną i słodkimi upominkami.

 

VII Wiosenna Spartakiada Naszych Przedszkolaków w Zespole Szkół w Czerśli

Dnia 06.06.2014 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w VII Wiosennej Spartakiadzie Przedszkolaków pod hasłem ,,Bawimy się razem”. Imprezę uświetnił uroczy Dinuś zapraszając wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyli w konkurencjach sprawnościowych, bawiąc się przy tym doskonale. Na zakończenie przyszedł czas na słodki poczęstunek oraz wręczenie dyplomów i wspaniałych upominków.

 

Turniej Artystyczny ,,Dbamy o Zdrowe Odżywianie”

15 maja dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w IV Turnieju Artystycznym  pod hasłem: ,,Dbamy o zdrowe odżywianie” w przedszkolu w Łazach. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły w konkurencjach artystycznych, umysłowych, oraz sportowych. Nasze dzieci bardzo ładnie zaśpiewały piosenkę ,,Hymn zdrowych przedszkolaków”. Na zakończenie turnieju każda drużyna otrzymała dyplom, puchar oraz drobne upominki dla każdego uczestnika. Po wyczerpujących zmaganiach przyszedł czas na słodki poczęstunek.

 

Przedszkolaki na Turnieju Tańca w Świdrach

Dnia 12 czerwca dziewczynki z grupy Krasnoludki wzięły udział w I Gminnym Przeglądzie Tanecznym dla przedszkoli, który odbył się w Świdrach. W  turnieju zaprezentowały się dzieci z przedszkoli z terenu gminy, które  wraz z opiekunami przygotowały na tę okazję różne układy taneczne . Grupy roztańczonych przedszkolaków kolejno prezentowały swoje umiejętności.

 

 

Poprawiony (poniedziałek, 30 czerwca 2014 09:59)

Więcej…

 

Wizyta w grocie solnej

Na początku czerwca najmłodsze przedszkolaki udały się na wycieczkę do Łukowa do Groty solnej. Jest to miejsce, w którym panuje specyficzny mikroklimat pozytywnie wpływający na cały organizm. Maluchy mogły zdrowo pooddychać, poznać sposoby wydobycia i wykorzystania soli. Dzięki nastrojowemu światłu i odpowiedniej muzyce były odprężone i zrelaksowane. Spędziły w niej około godziny bawiąc się solą. Zabawa z solą dała im wiele uśmiechu. Na koniec wycieczki czekał na dzieci poczęstunek w postaci zimnych lodów. Całą wycieczkę z pewnością można zaliczyć do udanych.

 

Jarmark Wielkanocny

Dnia 13 kwietnia 2013 r. w Łukowie odbył się Jarmark Wielkanocny, w którym wzięła udział nasza szkoła i przedszkole. Na kiermaszu zostały wystawione ozdoby wielkanocne i ciasto własnoręcznie wykonane przez rodziców. Serdeczne podziękowania składamy rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie kiermaszu.

 

Wizyta w teatrze

Na początku marca wszystkie małe przedszkolaki oraz dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w wycieczcedo Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach. Na scenie teatralnej dzieci obejrzały spektakl pt. „Calineczka” w wykonaniu tancerzy i adeptów do Szkoły Tańca Caro Dance. Była to taneczna opowieść na podstawie znanej baśni H. Ch. Andersena. W spektaklu wystąpiło mnóstwo tancerzy ubranych w piękne, kolorowe stroje.

 

Więcej…

 

Dzień Kobiet w przedszkolu

W związku z tym, że Dzień Kobiet w tym roku wypadł w sobotę nasze przedszkolaki uczciły to święto w poniedziałek. Wszystko rozpoczęło się od odśpiewania przez chłopców tradycyjnego „Sto lat”, oraz piosenki „Całuski”. Następnie chłopcy wręczyli dziewczynkom słodkie lizaczki-kwiatuszki. Była wspólna zabawa przy muzyce z wykorzystaniem rekwizytów: chust i baloników. Uwieńczeniem uroczystego dnia był słodki poczęstunek i wspólne zjedzenie ciasta, które upiekły mamusie chłopców. Na koniec wszystkie dziewczynki podziękowały chłopcom za  życzenia i upominki.

 

Zima, śnieg, rodzice i my

Mimo rozpoczynającej się odwilży, w jedną z zimowych sobót, paniom: Jolancie Klajda-Rubacha, Małgorzacie Jabłońskiej  i  Agnieszce Ochmańskiej udało się zorganizować dla dzieci i rodziców z przedszkola i oddziału przedszkolnego zimowe zabawy na śniegu. Rozpoczęło się od konkurencji sportowych, takich jak wyścigi saneczkowe, przeciąganie liny, rzut śnieżkami do celu.

 

 

Poprawiony (piątek, 28 lutego 2014 13:08)

Więcej…

 

Tablica interaktywna w przedszkolu

W celu uatrakcyjnienia zajęć, w naszym przedszkolu i oddziale przedszkolnym stosujemy  innowacyjne metody pracy, oraz ciekawe  pomoce dydaktyczne. Jedną z nich jest tablica interaktywna, która jest nowoczesnym środkiem dydaktycznym, znakomicie wspomagającym edukację przedszkolną. W połączeniu z komputerem i projektorem, staje się interaktywnym narzędziem do prowadzenia ciekawych zajęć.

 

 

Poprawiony (piątek, 21 lutego 2014 09:28)

Więcej…

 

Zimowe zabawy na śniegu

Wszyscy wiemy, że dzieci bardzo lubią zimę i zabawy na śniegu. W związku z tym, skoro pogoda  nam sprzyja, nie jest zbyt mroźno i  leży śnieg  staramy się z naszymi maluszkami systematycznie wychodzić na dwór. Przebywanie na świeżym powietrzu zwiększa odporność dzieci, zapewnia im odpowiednią ilość ruchu, a przede wszystkim, dostarcza maluchom wspaniałej zabawy.

 

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 17 stycznia 2014 r. obchodziliśmy uroczyście Dzień Babci i Dziadka. Jak co roku nie obyło się bez wzruszeń, kiedy na scenie pojawili się najmłodsi wykonawcy: dzieci z przedszkola, oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III i w specjalnie na tą uroczystość przygotowanej części artystycznej wyrazili swą miłość do Dziadków. Były to popisy oratorskie, taneczne i wokalne.

 

 

Więcej…

 

Choinka Noworoczna 2014

Dnia 11 stycznia 2014 r. odbyła się  „Choinka noworoczna”, w której udział wzięli uczniowie, absolwenci naszej szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście: dzieci z Domu Dziecka w Łukowie i uczniowie Zespołu Szkół w Gręzówce. Oprawę muzyczną zapewnił nam didżej, a nad przebiegiem całej imprezy czuwał doświadczony wodzirej w asyście sympatycznej „Śnieżynki”, która wytrwale wprowadzała nasze dzieci w tajniki różnorodnych układów tanecznych.

 

Poprawiony (czwartek, 30 stycznia 2014 09:42)

Więcej…

 

Rękodzieła naszych rodziców na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Łukowie

Dnia 22 grudnia 2013 r. w Łukowie odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy, w którym wzięła udział nasza szkoła i przedszkole. Na kiermaszu zostały wystawione ozdoby świąteczne własnoręcznie wykonane przez rodziców. Uczennice z kl. IV – VI zaprezentowały się podczas koncertu kolęd i pastorałek. Szkoła wzięła również udział w konkursie kulinarnym, w którym otrzymała nagrodę w postaci bonu. Serdeczne podziękowania składamy rodzicom    i  nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie kiermaszu, oraz wzięli w nim czynny udział.

Poprawiony (poniedziałek, 20 stycznia 2014 09:37)

 

OGŁOSZENIE


Opłata za obiady w listopadzie wynosi 100zł za miesiąc. Pełne wyżywienie 130zł.